Oda
1/14

Monteverde Vecchio Quartiere Gianicolense'de kiralık stüdyo, WiFi dahil (Rome, İtalya)

Stüdyo · 1 banyo · 48m2

  • Güvence korumalı

    İşini kolaylaştırmak için buradayız! Ev sahibi depozitonuzu geri vermezse, biz size iade ederiz.

  • Bazı faturalar dahil
    Enjoy worry-free living with included bills, covering rent and utilities for a hassle-free renting experience.
  • Verified landlord
Registration number (NRA)
From July 1, 2025, all short-term rentals in Spain must display a verified registration number (NRA). Platforms are required to ensure compliance and remove unregistered listings.

Detaylar

Enerji sertifikasını görüntüleThe energy certificate has been requested to the landlord.

Roma, Monteverde Vecchio Quartiere Gianicolense'deki bu stüdyo daire, konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunmaktadır. Mobilyalı daire, klima, merkezi ısıtma sistemi ve Wi-Fi erişimi gibi olanaklara sahip bireysel birimlerle donatılmıştır. Ayrıca, bölgenin keyfini çıkarabileceğiniz bir balkon da mevcuttur. Bu tesiste sigara içmek ve evcil hayvan beslemek yasaktır. Daire, çeşitli turistik yerlere yakındır. Yakınlardaki restoranlar arasında İtalyan mutfağı sunan Bruno Ai 4 Venti ve Q20-Ristorante Pizzeria Bisteccheria bulunmaktadır. Mini Süpermarket ve Crema&Cioccolato Villa Pamphili-Rome'a da yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ünlü tarihi turistik mekan Villa di Orazio, bu yaşam alanının konforunu ve cazibesini tamamlayacak şekilde yakındadır.

Müsaitlik durumunu kontrol et

Taşınmaz şu tarihten itibaren müsaitOcak 09, 2027

Minimum kalış kaç gün?1 Ay (30 günler)

Maksimum kalış kaç gün?Maksimum konaklama yok

Ara

Dolu

19 saat önce güncellendi

Aylık ücret

Ayda ne kadar ödeme yapılır?

Aylık kira
1750€

Hangi faturalar fiyata dahil?

ElektrikSuGaz
Dahil değilPay the Landlord 150€/month
Kablosuz internet
Dahil

Kayıt sırasında ödeme

Ödenmesi gereken depozito var mı?
3500€
Ev sahibi ücreti
250€

Ev sahibi politikaları

Cezası olan iptallerden kaçınmak için lütfen aşağıdaki süre sınırlarına uyun:

-Belgeler: Rezervasyondan sonraki 7 gün içinde yükleyin (son dakika gelenler için hemen).

-Ödemeler: Tüm ücretleri (Depozito, Yönetim ücreti, Elektrik, su, doğalgaz) aynı süre içinde ödeyin.

-Elektrik, su, doğalgaz: Aylık ödenir; nihai maliyetler fiili kullanıma bağlıdır. Bina aidatları dahildir.

-AB Dışı Kiracılar: Sadece Öğrenci/Çalışma vizesi kabul edilir.

Ev sahibi hakkında bilgi

Profesyonel

Tüm ev sahiplerimiz ekibimiz tarafından doğrulanmaktadır.

Spotahome Group'ta
Den beri 2016
Mutlu kiracı sayısı kaç?
1928
Cevap zamanı
9-15h
Erasmusu'da yayınlanan taşınmazlar
224

Rezervasyon yapmak ister misin?

Evinizi %100 çevrimiçi bulun

Erasmusu ile yüz yüze ziyaretler geçmişte kaldı. Ekibimiz, çevrimiçi olarak görüntüleyebilmeniz için video turları ve fotoğraflar sunarak mülkü doğrular. Kararınızı vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri topluyoruz.

Rezervasyon talebinde bulunun

Sadece birkaç basit bilgi ile mülk için talepte bulunabilirsiniz. Unutmayın, ev sahibi onaylayana kadar sizden ücret alınmayacaktır.

24 saat veya daha kısa süre içerisinde yanıt alın

Ev Sahibinin rezervasyon talebinize yanıt vermesi için 24 saati vardır. Kabul ederlerse, ödeme yönteminizden ücret alınacak ve sizi Ev Sahibi ile iletişime geçeceğiz. Kabul etmezlerse endişelenmeyin, sizden ücret alınmayacak ve alternatif arayışınızda size yardımcı olacağız.