Kontrol edildi
1/17

Sarpi'de kiralık stüdyo (Milan, İtalya)

Stüdyo · 1 banyo · 40m2

  • Property checked by Spotahome
    Checked on 04 Oca 2024
  • Güvence korumalı

    İşini kolaylaştırmak için buradayız! Ev sahibi depozitonuzu geri vermezse, biz size iade ederiz.

  • Spotahome PLUS
    Provides the safest experience for our Tenants by giving access to the highest security standards and additional support through the tenancy.
  • Verified landlord
Registration number (NRA)
From July 1, 2025, all short-term rentals in Spain must display a verified registration number (NRA). Platforms are required to ensure compliance and remove unregistered listings.

Detaylar

Enerji sertifikasını görüntüleThe energy certificate has been requested to the landlord.
  • Bina ücretleri için aylık 300,00€

Milano'nun Sarpi bölgesinde yer alan şık stüdyo dairenize hoş geldiniz. Bu daire mobilyalıdır ve merkezi klima sistemi, bulaşık makinesi, fırın ve çamaşır makinesi bulunan donanımlı mutfak gibi modern olanaklara sahiptir. Bu daire, içinizin rahat olması için Spotahome ev kontrol uzmanı tarafından bizzat doğrulanmıştır.

Sarpi, Milano'da önemli ilgi çekici yerlerle çevrili canlı bir bölgedir. Yakınlarda PR Factory Srl, A' Riccione Bistrot ve Gattopardo-Trattoria Siciliana restoranı bulunmaktadır. Ayrıca, Fabbrica del Vapore ve Casa Natale di Giorgio Gaber gibi ikonik yerlere de yakınsınız. Rahat bir konaklamanın tadını çıkarırken canlı mahalleyi keşfedin.

Bu taşınmaz hakkında daha fazla bilgi

ÖNEMLİ BİLGİ:

  • Aşağıdaki tutarları bir kez (sözleşme imzalandıktan sonra) ödeyeceksiniz:
  • Son temizlik için 200,00€ (KDV dahil)
  • Yönetici ücreti için 170,00€
  • Sözleşme kayıt vergisi: Ev Sahibi ve Kiracı arasında paylaştırılacaktır (yaklaşık 65,50 € ila 104 € arası).

Bina ücretleri: Aylık 300€

Müsaitlik durumunu kontrol et

Taşınmaz şu tarihten itibaren müsaitHaziran 10, 2026

Minimum kalış kaç gün?1 Ay (30 günler)

Maksimum kalış kaç gün?6 Aylar (180 günler)

2026
Oca1450€
Şub1450€
Mar1450€
Nis1450€
May1450€
Haz1200€
Tem1200€
Ağu1200€
Eyl1200€
Eki1200€
Kas1200€
Ara1200€
2027
Oca1450€
Şub1450€
Mar1450€
Nis1450€
May1450€
Haz1200€
Tem1200€
Ağu1200€
Eyl1200€
Eki1200€
Kas1200€
Ara1200€

Uygunluk

Dolu

4 saat önce güncellendi

Aylık ücret

Ayda ne kadar ödeme yapılır?

Aylık kira
1200 - 1450€

Hangi faturalar fiyata dahil?

ElektrikSuGazKablosuz internet
Dahil değilPay the Landlord 250€/month

Kayıt sırasında ödeme

Ödenmesi gereken depozito var mı?
500€
Ev sahibi ücreti
170€

Ev sahibi politikaları

  • Geçerli kimlik belgesi veya pasaport fotokopisi
  • Doğum tarihi ve yeri
  • Çalışan iseniz son 3 maaş bordrosunun fotokopisi, öğrenci iseniz ebeveyninizin fotokopisi
  • İkamet adresi
  • Kalış nedeni
  • Eğer varsa İtalyan vergi kimlik numaranız (aksi takdirde girişten önce talep etmeniz gerekecektir)

ÖNEMLİ: Lütfen giriş tarihinden en geç 3 iş günü önce, kira sözleşmesi için gerekli belgeleri ev sahibine göndermeniz ve Spotahome tarafından tahsil edilmeyen ek masrafların (elektrik, su, bina aidatı, son temizlik hizmeti, yönetim ücreti) ilk taksitini ödemeniz gerektiğini unutmayın. Belgeler ve ödeme zamanında teslim edilmezse, giriş tarihiniz ertelenebilir. Varış saati, planlanan giriş tarihinden en geç 24 saat önce bildirilmeli ve kararlaştırılmalıdır. Herhangi bir saat değişikliği ve/veya değişim talebi yalnızca onay üzerine mümkündür.

Ev sahibi hakkında bilgi

Profesyonel

Tüm ev sahiplerimiz ekibimiz tarafından doğrulanmaktadır.

Spotahome Group'ta
Den beri 2023
Mutlu kiracı sayısı kaç?
535
Cevap zamanı
9-15h
Erasmusu'da yayınlanan taşınmazlar
57

Rezervasyon yapmak ister misin?

Evinizi %100 çevrimiçi bulun

Erasmusu ile yüz yüze ziyaretler geçmişte kaldı. Ekibimiz, çevrimiçi olarak görüntüleyebilmeniz için video turları ve fotoğraflar sunarak mülkü doğrular. Kararınızı vermek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri topluyoruz.