Kontrol edildi
1/24

Berlin'de ortak daire (Berlin, Almanya)

Oda · 3 ev arkadaşı · 2 banyo · 112m2

  • Property checked by Spotahome
  • Güvence korumalı

    İşini kolaylaştırmak için buradayız! Ev sahibi depozitonuzu geri vermezse, biz size iade ederiz.

  • Anlık yer ayırma
    Get instant confirmation! Your request is accepted immediately if you meet our instant booking conditions
  • Faturalar Dahil
    Enjoy worry-free living with included bills, covering rent and utilities for a hassle-free renting experience.
  • Verified landlord
Registration number (NRA)
From July 1, 2025, all short-term rentals in Spain must display a verified registration number (NRA). Platforms are required to ensure compliance and remove unregistered listings.

Enerji sertifikasını görüntüle

Mülk, ortak yaşam tarzının tadını çıkarmanız ve Habyt topluluğunun bir parçası olmanız için ideal bir konum olacak şekilde özel olarak inşa edilmiştir. Bina, daha büyük bir ön ev ve dubleksli rahat bir arka ev olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. Ahşap tavanlar ve beton zeminlerle hem şık hem de içten dışa rahattır. Ev arkadaşlarınızla tam donanımlı mutfaklarda yemek pişirebilir, birinci kattaki rahat ortak alanda vakit geçirebilir veya parka bakan teraslardan birinde gün batımını seyredebilirsiniz.

Yeni inşa edilmiş ve yenilenmiş dairelerimize taşınan ilk kişi siz olacaksınız. Her dairede tavalardan kahve makinesine, bulaşık makinesine ve fırına kadar her şeyin bulunduğu tam donanımlı modern bir mutfak vardır. Tüm dairelerde ev arkadaşlarınızla paylaşacağınız geniş banyolar vardır.

Kat: 2. Kat

Müsaitlik durumunu kontrol et

Taşınmaz şu tarihten itibaren müsaitInvalid date

Minimum kalış kaç gün?4 Aylar (120 günler)

Maksimum kalış kaç gün?Maksimum konaklama yok

Ara

Aylık kira
740€

Ödenmesi gereken depozito var mı?
1110€

Diğer giderler ve hizmetler

Temizlik hizmeti var mı?
listing.services.cleaning.availability.dontKnow

Gerekli belgeler

Öncelikle, lütfen aşağıdaki belgeleri alın. Başvurunuzun bir sonraki aşamasında bunlara ihtiyacınız olacak ve onlar olmadan rezervasyon yapamayacaksınız.

Gelir belgesi
Kimlik veya Pasaport

Berlin ev sahipleri, mülklerinde kimin yaşayacağına dair bilinçli bir karar verebilmek için kimlik belgesine ve gelir belgesine ihtiyaç duyarlar. Belgeleriniz veri tabanımızda güvenli bir şekilde saklanacak ve yalnızca ev sahibi tarafından görünüp, asla diğer kiracılar tarafından görülmeyecektir.

Ev sahibi politikaları

Önemli Kurallar:

  • Bildirim: 3 ay önceden bildirim gereklidir. Bildirimde bulunulmaması, sözleşme sonuna kadar kira ödemeniz anlamına gelir.

  • İndirimler: Aylık indirimler sadece mevcut yıl için geçerlidir, bir sonraki yıl için geçerli değildir.

  • İletişim: Rezervasyondan sonra bize e-posta gönderin; imzaladıktan sonra özel alanı kullanın.

  • Ücretler: Spotahome'un "yönetim ücreti", ev sahibi tarafından "Taşınma sonrası temizlik ücreti" olarak tahsil edilecektir.

Ev sahibi hakkında bilgi

Profesyonel

Tüm ev sahiplerimiz ekibimiz tarafından doğrulanmaktadır.

Mutlu kiracı sayısı kaç?
4
Cevap zamanı
9-15h
Erasmusu'da yayınlanan taşınmazlar
2009

Daha fazla oda

Rezervasyon yapmak ister misin?

Evinizi %100 çevrimiçi bulun