Have you made up your mind about your destination? The best accommodation deals are being booked fast, don’t let anyone keep ahead!

I want to find a house NOW!

Młodszy specjalista ds. Google Ads z językami obcymi - bez doświadczenia!

  • Nazwa firmy lub imię osoby odpowiedzialnej: Monika
  • Wolny etat: Młodszy specjalista ds. Google Ads z językami obcymi - bez doświadczenia!
  • Liczba wolnych miejsc pracy: 10
  • Wynagrodzenie w €: 1033.00 € Miesięcznie

Jeżeli marzysz, aby mieszkać i zdobywać doświadczenie zawodowe w słonecznej Lizbonie, poznać kulturę, kuchnię oraz język Portugalii, wykorzystywać i rozwijać swoje umiejętności językowe u największego giganta internetowego - to właśnie Ciebie szukamy!

Opis stanowiska:

  • zdalne wsparcie międzynarodowych Klientów w obszarze strategii reklam internetowych,
  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • wspieranie kampanii reklamowych online,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z doświadczonymi managerami, od których zdobędziesz wiedzę i doświadczenie.

Wymagania:

  • znajomość jednego z języków: niemiecki, niderlandzki, arabski, turecki, hebrajski na poziomie min. B2
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze nowych technologii oraz marketingu internetowego,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • otwartość na poznawanie innych kultur,
  • gotowość do relokacji.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w słonecznej Lizbonie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pełne szkolenie z obszaru wykonywanych obowiązków zakończone certyfikatem,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy pakiet dodatków,
  • lekcje języka portugalskiego, zajęcia sportowe, kurs kuchni portugalskiej,
  • odbiór z lotniska i pomoc administracyjną,
  • możliwość zwrotu kosztów przelotu.

Chcesz zatrudnić studentów?

Jeśli szukasz studentów do zatrudnienia możesz zamieścić ogłoszenie na Erasmusu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Proszę chwilę poczekać

Biegnij chomiku! Biegnij!