Advertise here

Młodszy specjalista ds. Google Ads z językami obcymi - bez doświadczenia!

  • Nazwa firmy lub imię osoby odpowiedzialnej: Monika
  • Wolny etat: Młodszy specjalista ds. Google Ads z językami obcymi - bez doświadczenia!
  • Liczba wolnych miejsc pracy: 10
  • Wynagrodzenie w €: 1033.00 € Miesięcznie

Jeżeli marzysz, aby mieszkać i zdobywać doświadczenie zawodowe w słonecznej Lizbonie, poznać kulturę, kuchnię oraz język Portugalii, wykorzystywać i rozwijać swoje umiejętności językowe u największego giganta internetowego - to właśnie Ciebie szukamy!

Opis stanowiska:

  • zdalne wsparcie międzynarodowych Klientów w obszarze strategii reklam internetowych,
  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji działań marketingowych,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • wspieranie kampanii reklamowych online,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z doświadczonymi managerami, od których zdobędziesz wiedzę i doświadczenie.

Wymagania:

  • znajomość jednego z języków: niemiecki, niderlandzki, arabski, turecki, hebrajski na poziomie min. B2
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze nowych technologii oraz marketingu internetowego,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • otwartość na poznawanie innych kultur,
  • gotowość do relokacji.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w słonecznej Lizbonie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pełne szkolenie z obszaru wykonywanych obowiązków zakończone certyfikatem,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy pakiet dodatków,
  • lekcje języka portugalskiego, zajęcia sportowe, kurs kuchni portugalskiej,
  • odbiór z lotniska i pomoc administracyjną,
  • możliwość zwrotu kosztów przelotu.

Monika

3 miesięcy temu

Oznaczenia: Prace dla studentów Lizbona, Lizbona, Portugalia

Chcesz zatrudnić studentów?

Jeśli szukasz studentów do zatrudnienia możesz zamieścić ogłoszenie na Erasmusu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Proszę chwilę poczekać

Biegnij chomiku! Biegnij!