Advertise here

Accounting, Administration and Business Assistant

  • Nazwa firmy lub imię osoby odpowiedzialnej: Surfgasm
  • Wolny etat: Accounting, Administration and Business Assistant
  • Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Nasz zespół składa się z ludzi z całego świata, którzy chcą zmienić społeczeństwo na lepsze i dzielić miłość do surfingu.

Przez ostatnie 8 lat zbudowaliśmy sieć rezydencji studenckich i pensjonatów w Lizbonie. W tym roku rozpoczynamy surfcamp. Chcemy więc uzupełnić nasz zespół o asystenta księgowego i administracyjnego. Ta osoba pomoże nam utrzymać nasz system w dobrym stanie, dzięki czemu zyskujemy dobrą widoczność dochodów Surfgazmu.

Obowiązki :

• Zaleca działania finansowe poprzez analizę opcji księgowych.
• Pomaga głównemu księgowemu przygotować wpisy na temat aktywów, zobowiązań i kapitału poprzez kompilację i analizę informacji o koncie
• Podsumowuje obecny status finansowy poprzez zbieranie informacji; sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat oraz innych raportów.
• Prowadzi księgowy personel biurowy, koordynując działania i odpowiadając na pytania.
• Zabezpiecza informacje finansowe, wykonując kopie zapasowe bazy danych.

Co oferujemy:
- Odpowiednie wsparcie w celu uzupełnienia pożądanych umiejętności zmotywowanym kandydatom.
- Przyjazne środowisko wielokulturowe
- Ciągłe możliwości szkolenia i doskonałe doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie.
- Wzmocnienie umiejętności językowych i kompetencji międzykulturowych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas w naszym zespole Surfgasm, skontaktuj się z nami!

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne.

Chcesz zatrudnić studentów?

Jeśli szukasz studentów do zatrudnienia możesz zamieścić ogłoszenie na Erasmusu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Proszę chwilę poczekać

Biegnij chomiku! Biegnij!