Have you made up your mind about your destination? The best accommodation deals are being booked fast, don’t let anyone keep ahead!

I want to find a house NOW!

trener edukacyjny/nauczyciel dla dzieci praca zdalna i stacjonarna Kraków/cała Polska

  • Nazwa firmy lub imię osoby odpowiedzialnej: Geniusz Centrum Wyobraźni
  • Wolny etat: trener edukacyjny/nauczyciel dla dzieci praca zdalna i stacjonarna Kraków/cała Polska
  • Liczba wolnych miejsc pracy: 2

Poszukujemy trenerów/trenerki do prowadzenia zajęć edukacyjnych zdalnie na terenie całego kraju oraz stacjonarnie/zdalnie na terenie Krakowa

Jeżeli:

  • Masz doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Układanie kostki Rubika nie będzie dla Ciebie problemem
  • Lubisz rozwiązywać łamigłówki
  • Posiadasz komputer z kamerą i dostępem do internetu z oprogramowaniem min Windows 10
  • Masz idealne miejsce i przestrzeń do prowadzenia zajęć online to koniecznie wyślij nam swoje CV

Oferujemy :

  • Rozbudowane szkolenia na wprowadzenie.
  • Możliwość rozwoju i stworzenie ścieżki kariery pedagogicznej/menadżerskiej.
  • Pracę w dobrej atmosferze - którą razem tworzymy!
  • Zespół, który chce Twojego rozwoju i Ciebie na lata
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenie oraz premie finansowe za efekty Twoich podopiecznych i zaangażowania w pracę
  • Możliwość udziału w naszych innych projektach oraz dodatkowych szkoleniach
  • Niespodzianki :)

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, a wręcz obsesji na punkcie swoich podopiecznych i ich rozwoju :)
  • Dyspozycyjności w godzinach popołudniowych
  • Empatii i sympatii - chcemy aby wszyscy Cię pokochali. My, dzieci i rodzice.
  • Gotowości na działania, które mają na celu polepszenie jakości naszych usług.
  • Pasji w pracy z dziećmi.
  • Długoterminowej chęci współpracy.

Obowiązki które Cię czekają:

Przeprowadzanie dzieci przez nasze programy szkoleniowe, dbając o wszystkie detale, a więc:

  • Prowadzenie zajęć - i to nie byle jak!
  • Nastawienie na rozwój i dobrą zabawę dzieci.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV podpisanych imieniem i nazwiskiem

Agnieszka

2 lat temu

Oznaczenia: flag-pl Prace dla studentów Kraków, Kraków, Polska

Chcesz zatrudnić studentów?

Jeśli szukasz studentów do zatrudnienia możesz zamieścić ogłoszenie na Erasmusu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Proszę chwilę poczekać

Biegnij chomiku! Biegnij!