Have you made up your mind about your destination? The best accommodation deals are being booked fast, don’t let anyone keep ahead!

I want to find a house NOW!

pilot autobusów rejsowych

  • Nazwa firmy lub imię osoby odpowiedzialnej: AGT Bus- & Eventlogistik
  • Wolny etat: pilot autobusów rejsowych
  • Liczba wolnych miejsc pracy: 10
  • Wynagrodzenie w €: 100.00 € Dziennie

Zarabiaj podróżując!

Mówisz płynnie po niemiecku? Lubisz być w drodze i cieszy Cię kontakt z ludźmi? To szukamy własnie Ciebie!

Firma AGT Bus- & Eventlogistik, której początki sięgają już dwudziestych lat XX wieku,  jest jednym z najlepszych usługodawców w zakresie zarządzania transportem pasażerskim w Niemczech i Europie od 2004 roku.

Doświadczenia i know-how czterech pokoleń są obecnie zgromadzone w naszej firmie. Koncentrujemy się na doradztwie, planowaniu i realizacji logistyki transportowej dla usług personalnych i wydarzeń każdej wielkości. Większą część naszych transferów stanowią klienci biznesowi.

Aby kontynuować silny wzrost naszej firmy, który obecnie składa się z ponad 90 zmotywowanych pracowników, chcemy poszerzyć nasz zespół i razem się rozwijać!

Praca dla pilotów autobusów rejsowych!

Od kwietnia 2023 roku poszukujemy ambitnych i kontaktowych osób ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko pilota autobusu rejsowego.

Twoje główne zadania będą stanowić:

- komunikacja pomiędzy kierowcą autobusu a grupą wycieczkową,

- przyjmowanie i witanie gości,

- opieka i nadzór nad bezpieczeństwem turystów w trakcie jazdy,

- koordynacja wycieczek do miejsca przeznaczenia

- rozwiązywanie bieżących problemów w trakcie przejazdu.

Oczekujemy

- elastyczności i dyspozycyjności w trakcie sezonu (kwiecień - październik)

- gotowości do podróży

-wysokiej kultury osobistej

-swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim

A my w ramach współpracy oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę

- zakwaterowanie i diety żywieniowe

- możliwość podróżowania po Niemczech i Europie

-pracę w sympatycznej i profesjonalnej atmosferze

Jeśli obudziliśmy Twoją ciekawość zgłoś się do nas już dziś!

Paulina

1 rok temu

Oznaczenia: flag-de Prace dla studentów Hamburg, Hamburg, Niemcy

Chcesz zatrudnić studentów?

Jeśli szukasz studentów do zatrudnienia możesz zamieścić ogłoszenie na Erasmusu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Proszę chwilę poczekać

Biegnij chomiku! Biegnij!